آشنایی با کولر آبی پر قدرت سلولزی کم مصرف با ترموستات دیجیتالی هوشمند شرکت تهویه سپهر

کولر آبی سلولزی هوشمند کم مصرف و پیشرفته تهویه سپهر، محصولی جدید و موفق از این شرکت میباشد. از مزایای این کولر می توان به موتور کوپل مستقیم (بدون تسمه، بدون پولی و بدون یاتاقان) اشاره نمود که از نوع فیش باخ میباشد که این موتور ها به دلایل زیادی عملکرد بسیار بهتری نسبت به مدل های تسمه ایی خواهند داشت.در کولرها، ترموستات هوشمند و پیشرفته وظیفه کنترل دقیق دمای محیط را برعهده میگرد تا آسایش بیشتری فراهم گردد. این کولر ها در ظرفیت های 7000 m3/h و 5000 m3/h و دیگر ظرفیت ها قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشند که می توان با استفاده از سیستم های جدید در این کولر ها، میزان سرمایش و راندمان را افزایش داده و بیشترین بهره وری را بدست آورد.
از دیگر مزایای این مدل از کولر ها، استفاده از پد سلولزی در کولر به جای پوشال های معمولی است که هر سال در شروع تابستان از مغازه ها خریداری و در کولر قرار داده می شود.
از مزایای استفاده از پد سلولزی به جای پوشال می توان به مواردی همچون :
- بازدهی بیشتر
-کاهش مصرف برق
-کاهش رسوب گیری
-افزایش درصد جذب آب
-عدم تشکیل قارچ بر روی بدنه
و موارد دیگر اشاره نمود.
استفاده از پد سلولزی در  آبی سلولزی به جهت وجود ساختار هندسی منظم، باعث می شود که توزیع آب بصورت یکنواخت بر روی آن صورت گرفته و در نتیجه، خنک سازی بهتر و بیشتری صورت خواهد گرفت.
از دیگر مزایای پد سلولزی به نسبت پوشال، می توان به جذب بالای آب که حدوداً معادل 100 لیتر در هر متر مربع پد می باشد اشاره نمود که باعث می شود سطح تماس هوا با آب بیشتر گردد. همچنین بدلیل وجود ضخامت و عدم وجود منافذ بزرگ، از ورود هوای آلوده و گرد و غبار به داخل کولر جلوگیری نموده و در نتیجه، هوای سالم تری را خواهیم داشت. پد های سلوزی حدوداً 5 سال عمر مفید خواهند داشت و می توان از آن استفاده نمود.
از آنجاییکه استفاده از پد سلولزی، حمل قطرات ریز آب به صورت تبخیر نشده را در جریان هوا به حداقل می رساند، از اینرو انتقال باکتری های مضر تنفسی کاهش یافته و در نتیجه هوای مطبوع سالم تری را تامین می کند

منبع این نوشته : منبع
کولر ,استفاده ,سلولزی ,توان ,نمود ,مزایای ,اشاره نمود ,دیگر مزایای ,خواهند داشت